Bogata kobieta

Posted by on 6 lutego 2012 in Świat Kobiet | 0 comments

Bogata kobieta

Gdybyś miała wybrać pieniądze czy seksapil, to co byś wybrała?

 

Bogata kobieta -Wybierz pieniądze, bo gdy zaczniesz się starzeć, to one staną się twoim seksapilem. Tak na zadane przez siebie pytanie odpowiedziała kiedyś Katharine Hepburn.
Świat będzie lepszy, jeżeli będzie na nim więcej bogatych kobiet. Każda kobieta, niezależnie od wieku i dotychczasowych zasobów finansowych, powinna stać się wolna i niezależna finansowo. Uniezależnij się od pieniędzy swojego partnera. W Polsce stale rośnie odsetek rozwodów. W tego typu sytuacjach, to najczęściej na kobietę spada obowiązek wychowywania dzieci. Wtedy w jej życiu dochodzi do problemów finansowych, braku perspektyw oraz stanów lękowych. Dzięki swojej najnowszej książce ‚Bogata kobieta’ Kim Kiyosaki stara się uświadomić kobiety, że mogą one pokierować swoim życiem mądrzej, stając się przez to bardziej atrakcyjne zarówno dla siebie samych, jak również otoczenia.

Zadbaj o swoje konto!

Czytaj więcej: http://bogatakobieta.w8w.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolory przynoszą szczęście, zdrowie…

Kolory przynoszą szczęście, zdrowie i dobre samopoczucie.   Kolor to klucz, który pozwala człowiekowi odbierać stosowne wibracje twórczego ducha. Już...

Zamknij