Witam

Posted by on 23 października 2011 in slajdy | 6 komentarzy

Witam

Witam Na Portalu Harmonia Życia. Odnalezienie harmonii, ustalenie właściwych proporcji między elementami naszego życia, jest jedynym sposobem na odzyskanie w nim radości, a przede wszystkim poczucia sensu.
Dla mnie harmonia życiowa to umiejętność decydowania o kształcie własnego życia; to równowaga między rodziną, karierą i potrzebą rozwoju osobistego; to zachowanie właściwych proporcji między potrzebą sukcesu a troską o związki międzyludzkie, między rzeczami a ludźmi, między „posiadaniem” a „byciem”.
O tym są te strony, które będę dla Państwa tworzył. Mam nadzieję, że propozycje zawarte na nich będą inspiracją do refleksji nad sobą i przyczynią się do podniesienia jakości życia, aby stało się ono bardziej harmonijne. I nie występuję tu jako osoba, która dotarła do celu i chce pouczać innych, jak mają żyć, ale jako osoba, która wyruszyła na poszukiwanie spokojniejszego, bardziej harmonijnego życia.
Zapraszam Państwa byście do mnie dołączyli.

Krzysztof Jankowski

6 komentarzy to “Witam”

 1. Witam,jak tu ładnie na pana stronie. Mnóstwo wartościowych informacji. Na pewno będę tu często zaglądać i korzystać w dalszym ciągu z pana Inspiracji. Dziękuję za dotychczasową pomoc:-)
  Betiks

 2. Maike'a says:

  Jak grom z jasnego nieba… Dziękuję po stokroć za tę stronę. Jest tu wszystko, czego obecnie potrzebuję. A etap życia, w którym tkwię i nie mogę ruszyć do przodu, potrzebował tylu słów i dobrych wskazówek. Dodatkowo słowa, które CHŁONĘ (tak właśnie!), pomagają mi zrozumieć, że nie jestem jedyną pogubioną i zdezorientowaną. Wracam do lektury i zachęcam wszystkich do zapoznania się z planem 30 dni!

 3. Jestem bardzo wdzieczna za przysylane mi informacje. Moje zycie sie zmienia, nabiera barw. Otwieraja mi sie oczy na wiele rzeczy, o ktorych wczesniej nawet nie podejrzewalam. Wiem, ze chce to zglebiac. Pasjonuje mnie ta dziedzina. Wszystko, co bylo dotad, jest nic nie warte i dopiero teraz czaczynam rozumiec, jak funkcjonuje ten swiat. Dziekuje

 4. Wojciech Bartkowski says:

  Witam serdecznie bardzo dziękuje za to ze moge mieć dostęp do tak cennych infoormacji dodyczących rozwoju osobistego nad którym zaczynam pracować .Pragne zmian w swoim życiu .Chętnie bendę zaglądał na pana strone .Dziękuje
  Wojtek

 5. Czekałam na taka stronę Dziękuje i ciepło pozdrawiam

 6. Bardzo ciekawa strona z ciekawymi i pozytywnymi materiałami. Bedę tu zaglądać częściej 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Strategia Realizacji Celów

            Jak Zrealizować Swoje Cele Nie Tracąc Czasu i Pieniędzy!  >>> Weź darmowy dostęp do...

Zamknij