Strategia Realizacji Celów

Posted by on 22 października 2011 in slajdy | 21 komentarzy

Strategia Realizacji Celów

 

 

 

 

 

 

Jak Zrealizować Swoje Cele Nie Tracąc Czasu i Pieniędzy!

 >>> Weź darmowy dostęp do 3 lekcji wideo.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania w stylu:

Jak znaleźć pracę lub zmienić na nową?

Jak więcej zarabiać?

Jak schudnąć 10 kg w krótkim czasie?

Jak założyć własna firmę?

Jak uzyskać finansową niezależność?

Jak w krótkim czasie nauczyć się obcego języka?

Jak przestać odkładać wszystko na później?

Jak rzucić palenie?

Jak zwiększać swoje opanowanie i pewność siebie w stresujących sytuacjach?

Jak znaleźć wymarzonego partnera?

Jak…

Mam dla Ciebie sprawdzoną Strategię Realizacji Celów, dzięki której zrealizujesz każdy swój cel.

  >>> Weź darmowy dostęp do 3 lekcji wideo.

21 komentarzy to “Strategia Realizacji Celów”

 1. jadwiga says:

  Jeszcze nie zaczełam stosować zasad strategii ze względów osobistych, ale czytam uważnie i niedługo zaczne. Ja szukam odpowiedzi na pytania:
  -jak zwiększyć swoje opanowanie i pewność siebie w stresujących sytuacjach
  -jak podnieść swoją samoocenę i wiarę w siebie w swoich oczach
  -jak doprowadzić do tego żeby poprawiło się moje zdrowie
  Chciałam bardzo podziękować za wspaniałe wiadomości,które od pana dostaję

 2. Krzysztofie, bardzo Ci dziękuje za przypominającego o sobie maila, bo zdaje się ciągle najwięcej problemów mam z nowym działaniem:)! Uwielbiam swój zapał do NOWEGO, cieszę się ogromnie na myśl o SUKCESIE, ale od roboty mógłby być ktoś inny:) To jest moja pięta achillesowa:)Uważam, że stworzyłeś świetny przewodnik, w którym po raz pierwszy spotkałam się z wieloma ważnymi dla mnie,w związku z realizacją celów,problemami! Twoich 6 pytań idealnie trafia w sedno i szeroko otwiera oczy!Silne strony, słabe strony, szanse i zagrożenia, to w moim przypadku również strzał w dziesiątkę!Wszystko dokładnie sobie wynotowałam, postanowiłam i przeleżało do dzisiaj na biurku:( To jest właśnie ten mój ból! Krzysztofie może Ty wiesz jak stać się bardziej zdyscyplinowaną, skąd wziąć tą siłę codziennego, twórczego działania? Oto jest moje jedyne pytanie?:)

 3. Witam! chętnie czytam wpisy p. Krzysztofa na harmoniazycia.pl i na portalach społecznościowych. Z zaciekawieniem przeczytałam też strategię Realizacji Celów. Dziękuję za bardzo cenne wskazówki:-)Chciałabym wprowadzić je w życie – zawsze mam z tym problem. Największym wyzwaniem jest osiąganie celów przez osoby, które nie mają skonkretyzowanych celów, nie wiedzą za bardzo co chcieliby robić w życiu, co zmienić, co poprawić…ja jestem na etapie poszukiwania, szukam, czytam, dowiaduje się, a potem może przyjdzie pora na działanie?

 4. Witam!
  Dzięki lekturze Pana książki zaczynam powoli patrzeć na to co się dzieje wokół z pewnej perspektywy, jednak nie jest to łatwe zadanie, jestem osobą, która dość często się denerwuje jednak stara się tego okazywać, mam nadzieję, że stosowanie się do Pana rad umożliwi mi w szybszy sposób rozładowanie stresu który się we mnie kumuluje oraz panowanie nad nim aby nie był tak silny. Znów zaczynam zbierać siły do realizacji celów, które jakiś czas temu się we mnie wypaliły.
  Pozdrawiam

 5. Jankowski Krzysztof says:

  Basiu dziękuję Ci za słowa uznania i ciesze się, że znalazłaś w Przewodniku cenne dla siebie inspiracje. Chcę Cię pocieszyć, bo nie jesteś osamotniona w braku samodyscypliny i odkładaniu wielu spraw na później.
  To problem ponad 90% ludzi i mnie nie jest on obcy. Jednak wykorzystuję techniki i narzędzia, które pozwalają mi dobrze sobie z tym radzić. W najbliższych mailach spodziewaj się ode mnie inspiracji jak się z tym uporać.
  Serdecznie pozdrawiam.

 6. Małgorzata says:

  Witaj Krzysztofie.
  Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na „osobistego coacha”- takie trudne zagraniczne słowo, lepiej by brzmiało mistrza:)
  Twój przewodnik to super sprawa,jednak dla mnie wszystko w nim dzieje się za szybko. Ja potrzebuję trochę więcej czasu, więc na razie czytam sugestie na każdy dzień, drukuje i w wolnym czasie czytam ponownie. Nie bardzo potrafię stawiać sobie jakieś duże dalekosiężne cele, na razie próbuję z malutkimi.
  Wszystkie sugestie są super,świetne artykuły, mądre przypowieści, a wczorajsze cytaty odnośnie szacunku do upływającego czasu i przyjaciela bardzo mnie wzruszyły. Bardzo bym chciała, aby moje życie przebiegało zgodnie z wymyślonym przeze mnie super planem, wiem, że powinnam zmienić sposób patrzenia na wiele rzeczy i sytuacji jednak nie zawsze mi to wychodzi.
  Tak bardzo chciałabym umieć szybko reagować na dziejące się wokół mnie zdarzenia i przy wielu okazjach bystro i mądrze odpowiadać w danej sytuacji,a nie dopiero po kilku godzinach przemyśleń (gdy jest już przysłowiowa musztarda po obiedzie) nie bojąc się konsekwencji i tego, że komuś mogę zrobić przykrość, choć sama nieraz tej przykrości doznaję.
  Staram się wierzyć, że może będę kiedyś umiała spokojnie rozmawiać z moim dorosłym już synem, że w końcu on zrozumie mnie, a ja zrozumiem jego postępowanie.
  Niedawno skończyłam 50 lat i od trzech lat, od śmierci męża jestem samotna, brakuje mi jego miłości, czułości, bliskości,jego komplementów, powitań jak przychodzę do domu i najzwyklejszego przytulenia.
  Chciałabym być szczęśliwa i radosna i wiem, że to zależy tylko ode mnie. Może się uda. Proszę o wsparcie i dobre słowo, choć pisząc to ciekawi mnie, czy to przeczytasz, czy też przeczyta jakiś pracownik zajmujący się odpowiedziami na komentarze:)
  Serdecznie pozdrawiam Małgorzata.

 7. Witam:)
  Chciałam wypowiedzieć się na temat coachingu 30dniowego harmonia życia.
  Generalnie program jest świetny i uderza w każdą płaszczyznę życia.
  Niestety jestem osobą dość zajętą i mam problem z nadążaniem za programem. Mam nadzieję, iż będę miała dostęp do lekcji jeszcze przez dłuższy czas, tak abym mogła dotrwać do końca.
  Ciekawe są bardzo filmiki umieszczane na końcu każdej lekcji – faktycznie są inspirujące i świetnie trafiają w tematykę danego dnia.
  Dziękuję za wskazówki zawarte w materiale, dzięki którym, mam nadzieję będę mogła stać się nową, pewną siebie osobą.

  Pozdrawiam

 8. Jankowski Krzysztof says:

  Witam,
  Dziękuje za opinię.
  Dostęp jest nieograniczony w czasie, a zatem można w swoim rytmie realizować poszczególne tematy.
  Pozdrawiam.

 9. Jankowski Krzysztof says:

  Małgorzato,
  Dziękuje za Twój komentarz i szczerą autorefleksję.
  Zawsze z ciekawością i uwagą czytam komentarze i maile i sam na wszystkie odpisuję.
  Jesteś dopiero na półmetku swojego życia i przed Tobą jeszcze wiele szczęśliwych, i radosnych chwil.
  Jak niektórzy powiadają „życie zaczyna się po pięćdziesiątce”. Podtrzymuj wiarę w swoje możliwości i rób postępy we własnym tempie.
  W razie trudności służę radą i pomocą.
  Serdecznie pozdrawiam

 10. Małgorzata says:

  Witam
  Jestem pod wrażeniem jakości, trafności oraz formy oferowanego przez Pana materiału do Coachingu. Gratuluję!!! Materiał jak i inspiracje zmuszają mnie do zastanowienia się nad sposobem swojego funkcjonowania, reagowania i myślenia. Stoję tuż przed decyzją o zmianie swojego życia zawodowego i mam nadzieję, że dzięki temu podejmę wyzwanie i będę konsekwentnie realizowała swoje postanowienia wierząc w sukces. Oby zapał przetrwał i wytrzymał próbę czasu.
  Pozdrawiam Małgorzata

 11. Przeczytałam poradnik i w sumie zaczęłam się zastanawiac czy ja wogóle mam jakies cele; doszłam do wniosku, że nie. Czas najwyższy, aby sobie je wyznaczyc i dązyc do ich realizacji.

 12. wszystko mi się podoba .chcę osiągnąć niezależność finansową być barziej pewna siebie i wytrwała ,a przede wszystkim opanowana strasznie podchodze do wszystkiego emocjonalnie

 13. Poradnik dał mi niesamowitego kopa. Po pierwsze zmusił (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) do zastanowienia się nad tym, czy rzeczywiście sama wiem czego tak naprawdę chcę i do czego dążę? Cóż…Okazało się, że sama nie znam jeszcze tak do końca swojej prostej i jasnej drogi. Lektura Twoich porad Krzysztofie, otworzyła mi oczy na wiele spraw i przede wszystkim doznałam fantastycznego uczucia, że rzeczywiście coś chcę zmienić w swoim życiu. Oczywiście nie zmieniłam się z dnia na dzień, ale Poradnik mam w widocznym miejscu na biurku i często po niego sięgam w ciągu dnia. Polecam wszystkim!Łatwy i wygodny sposób przyswajania treści, tekst się dosłownie chłonie. Czekam na dalsze wskazówki i jeszcze raz dziękuję
  Pozdrawiam

 14. piotr says:

  Analizując Pana materiał doszedłem do wniosku , że w mojej pracy (i częściowo w zyciu osobitym) dotychczas podążąłem bez celu. Instynktownie to czułem ale nie wiedzaiłem jak ‚ugryżć’ ten temat i jak to zmienić. Obecnie po lekturze mam zamiar na poważnie podejść do sprawy i zmienić naprawde wiele rzeczy w moim życiu.
  Przy okazji ; mi przydałoby się jakieś ‚cudowna metoda’
  na wzbudzenie w sobie optymizmu i wiary w powodzenie tego wielkiego przedsięwzięcia.
  pozdrawiam

 15. pysznotka says:

  Dziękuję Panu za udostępnienie Przewodnika. Czy jest on pomocny… Jest narzędziem. Narzędzie pomaga, gdy jest używane. Przeczytałam go z wielkim zainteresowaniem, wiele znajomych mi treści,zebranych i zaprezentowanych w przejrzystej formie, gotowe do natychmiastowego zastosowania. Zastosowałam, zwłaszcza te dotyczące konkretyzacji celu oraz „skrócony”program minimum. Świetny.Polecam, także tym, którzy mają mało czasu. Jestem przekonana, że nawet jedynie od czasu do czasu podlana, ta roślinka wykiełkuje, zaowocuje innym podejściem do problemów, na jakie natrafię, gdyż CEL już został „wpisany” w mój wewnętrzny program do „nieodwołalnej” realizacji. Dziękuję.

 16. Jestem na etapie poszukiwań… nie zdobyłam się jeszcze na rozpisanie swoich celów- nadal zastanawiam się, co tak na prawdę uszczęśliwi mnie w życiu. Mam spory problem, aby skonkretyzować jaką pracę chciałabym wykonywać? jakiego partnera chciałabym mieć? Chciałabym bardzo, aby stało się tak, że pewnego dnia otrzymam propozycję pracy, w której będę spełniona pod każdym względem i po prostu poczuję, że to jest właśnie „TO”. Jeśli chodzi o partnera, także chciałabym, aby to stało się „naturalnie”. Bez rozpisek w stylu „powinien być taki i taki”, „zachowywać się tak czy śmak”. A potwierdzeniem tego, byłoby poczucie ogromnego szczęścia- każdego dnia.

 17. ewa znad morza says:

  Od dawna czytam o sposobach realizacji celów. Metod i sposobów jest dużo. Materiał i sposób prezentacji w Pana Poradniku inspiruje do odbycia swojej własnej podróży do celu. Bardzo dobre pytania, spójna część merytoryczna zachęca do pracy nad celem czyli zmianą. Jak również propaguje metody coachingu.Dziękuje.

 18. Irek z Polski says:

  Kiedyś, kiedyś, dawno temu, uprawiałem sport, ćwiczyłem wschodnie sztuki walki, generowanie energii Chi, ścigałem się na motocyklach w klasie 250. I wszystko było Ok. Na wszystko starczało mi czasu i energii.
  Niestety, z biegiem lat uwikłałem się w walkę o prawa biednych ludzi, coś na granicy prawa i polityki.
  Teraz mam nadmiar pracy i społecznej, i zawodowej. Z tej pierwszej nie sposób zrezygnować – sumienie nie pozwala, z drugiej też nie mogę z powodów oczywistych i rodzinnych.
  Racjonalizacja osiągania wyznaczonych celów to dobra droga. Odpowiednia motywacja też jest dobrym sposobem na pokonywanie wielu barier i trudności.
  Mam nadzieję, że zgłębienie nowych metod i znajomości pracy naszego mózgu jeszcze bardziej usprawni nasze działania, dając wymierne efekty i satysfakcję.
  Pozdrawiam.

 19. Czytając od razu zapisywałam,cel i działania. Realizuje je aktualnie i mam się z tym świetnie! Dziękuje 🙂

 20. Powiem krótko… nie zaczęłam jeszcze stosować ale zaintrygowało mnie kilka rzeczy, jedna natomiast defintywnie potwierdziła moją negatywną cechę, którą myślę teraz zmienić

 21. Witaj Krzysiu,

  tak naprawdę, to nie wiem co mam Ci napisać o Twoim Przewodniku…odnoszę sie do Niego z dużym szacunkiem, jako że jest to Twoja Praca, Twój Program i jak czytam w komentarzach: służy pomocą wielu z Twoich”Słuchaczy”, i za sam ten fakt niech Dobry Wszechświat otoczy Ciebie Wszechogarniającą Miłością..ja mam całkiem odmienne doświadcznie..od wielu juz miesięcy kazdego dnia stosuję te strategie, zasady i wskazówki(choć znam je nie od Ciebie, ale z innych wczesniejszych warsztatów, kursów i źródeł rozwoju)i…nie zadziewa się, nie spełnia się..cóż, odbieram to z pokorą i pewną radością nowej zaskakującej dla mnie jakości, przyjmuję jako kolejną arcytrudną lekcję do odrobienia, z którą przyszło mi sie zmierzyć, nie walczę, nie ścieram, nie napinam..poprostu obesruwuję i ciągle pytam, ciągle szukam odpowiedzi i podpowiedzi..i tak każdego dnia..wiem (z pozycji umysłu jak i duszy) że w tej mojej bardzo trudnej codzienności jestem obdarowana Spokojem Duszy, swoistą Świadomością że dbam o siebie najlepiej jak mogę,a codziennie mogę więcej, prawda?
  I mimo że cel został zapisany,sprecyzowany, jest realistyczny i umieszczony w terminie realizacji, to i tak pozostał w sferze niespełnienia…mimo wszelkich działań pracy jak nie miałam, tak dalej nie mam..Z wdzięcznością dziękuję Najwyższemu Dobru za każdy przeżyty dzień i proszę o spokojną noc, o nowe pomysły do poszukiwań i nowe ewentualne kontakty, z radością w sercu wizualizuję Spełnienie Celu(zawsze te same, jestem bardzo świadoma Mojego Celu)i …czekam i myśle sobie czy raczej czuję całą sobą, że czasem zadziewa się właśnie tak a nie inaczej, aby Cel pozostał niespełniony, bo tak naprawdę ważna jest droga do niego, a nie samo spełnienie, ważne jest nie tylko to, co do nas przychodzi, ale to co my – co JA – z tym zrobię:-)

  Krzysiu, dziękuję za Twoje działania, nawet jeśli nie zadziałały w moim przypadku, to i tak Radością jest to, że są pomocne dla innych, a To jest Dobrem:-)

  cieplutko pozdrawiam,
  z miłoscią
  Renia

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarządzanie stresem

Zarządzanie stresem i emocjami Stres, to taki poziom obciążenia organizmu, który powoduje uruchomienie mechanizmów obronnych oszczędzających energię życiową. W ten...

Zamknij