30 dni inspiracji

Posted by on 18 października 2011 in slajdy | 1 comment

30 dni inspiracji

„Jak Czerpać Radość

Z Każdego Dnia?”

 

30 Dniowy Program Inspiracji

e-mail kurs

 

 

Dzisiaj wiele kobiet odczuwa smutek, którego nie potrafi nazwać. Chociaż zrealizowałyśmy wiele naszych zamierzeń, czujemy, że czegoś nam w życiu brak i bezowocnie – szukamy odpowiedzi na pytanie, czego. Często brakuje nam po prostu autentycznego poczucia tego, kim jesteśmy. – Emily Hancock

 

 

Odkryj siebie na nowo

i zacznij już dziś czuć się rewelacyjnie!

 

Dowiedz się między innymi:

  • Jak znaleźć czas dla siebie?
  • Jak podnieść poziom energii?
  • Jak kontrolować swoje emocje?
  • Jak myśleć lepiej o sobie?
  • Jak przeciwdziałać stresowi?
  • Jak skutecznie schudnąć i poprawić kondycję?

 

 

Opinie i Rekomendacje

 

Program Inspiracji opracowany przez Pana Krzysztofa Jankowskiego wpadł w moje ręce przypadkowo. Jakby sam zaprosił się do mojego życia.

Początkowo przyjmowałam go z pewnym niedowierzaniem i zaciekawieniem. Później z niecierpliwością czekałam na kolejny e-mail.

Każda z 30 dniowych lekcji jest starannie przemyślaną pod kątem tematyki. Doskonała struktura wstępu opatrzona stosownym cytatem do przemyślenia.

Później temat i jego inspirujące rozwinięcie. Na końcu podsumowanie. Mini coaching i dodatkowe informacje do przeczytania lub wysłuchania.

Bez nachalnego wodolejstwa. Moim zdaniem to program do stałego wpisania w nasze życie.

Myślę, że będę do niego wracała tak często aż jego program na stałe zakorzeni się w moim życiu.

Serdecznie polecam.  Joanna ; Warszawa; Marketingowiec

 

 

Uważam, że 30 dniowy Program Inspiracji może umocnić każdego człowieka (kobietę) w przekonaniu, że każda z nas może dotrzeć do swojego prawdziwego wnętrza, odkryć prawdę o sobie, swoje prawdziwe „ja”.

To odkrycie z kolei jest już tylko gwarantem naszych dalszych sukcesów. Bo dogłębne poznanie siebie pozwala określić co jest dla nas w życiu najważniejsze, czego pragniemy i co chcemy osiągnąć.

Podstawą jest tutaj wierność czyli życie zgodne z samym sobą. Bo tylko ten, kto wierny jest sobie i podąża za głosem serca, uważnie wsłuchując się w potrzeby swojej duszy może osiągnąć wszystko! Anna D Z

 

 

Program Inspiracji ? Brzmiało zabawnie, może nieco naiwnie. Po co mi to? Przecież jakoś sobie radzę… Jakoś…

Właśnie to „jakoś” było niepokojące. A co mi tam, podejmę wyzwanie, nie mam nic do stracenia… Ostatnie tygodnie to intensywna praca, to patrzenie i zauważanie, budzenie świadomości, wrażliwości i akceptacji dla siebie, świata, ludzi.

Chyba nikt i nic nie sprawiło, by w tak krótkim czasie przejść tak dużą metamorfozę.

Program Inspiracji odmienił moje życie, a może raczej pomógł mi je odmienić poprzez zmianę myślenia, postrzegania świata i reagowania na to, co mnie otacza i spotyka.

„Szczęście to pilność” a ja jestem pilną uczennicą. Otrzymałam odpowiednie narzędzia i zamierzam z nich skorzystać, by świadomie kształtować swoje istnienie i z obserwatora stać się twórcą i czynnym uczestnikiem życia.

Wystarczy otworzyć serce, wsłuchać się w siebie i świadomie przejąć kontrolę nad aktem tworzenia swojej przyszłości.

Bez Programu Inspiracji zapewne wciąż bym spała.

Dziękuję za przebudzenie !  Agnieszka

 

 

Pozwól odejść ograniczającym iluzjom!

 

 

Zapraszam Krzysztof Jankowski

 300 zł

 

One Response to “30 dni inspiracji”

  1. Każdy kto chce osiągnąć sukces w zmianie nawyków potrzebuje motywacji, ale to jeszcze nie wszystko. Za motywacją musi iść wytrwałość, a do tego potrzebna jest stała inspiracja. Dzięki inspiracjom Krzysztofa dostrzeżecie swoją wewnętrzna moc i zdziwicie się jak wiele potraficie. nie wystarczy tylko przeczytać. najważniejszy jest regularny trening.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak czerpać radość z aktywnego życia?

Jak czerpać radość z aktywnego życia Pochłonięta codziennymi sprawami, skupiona tylko na sprawach rodzinnych, zawodowych, materialnych, nawet nie uświadamiasz sobie,że...

Zamknij